AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI

Zostaliśmy Wyróżnieni!

04 lutego on Aktualne

Po wyróżnieniach ze strony władz miejskich za dokonania 2015 roku, w trakcie Gali Mistrzów Sportu Miasta Radomia, gdzie przypomnijmy 3.Półmaraton Radomskiego Czerwca został wybrany IMPREZĄ ROKU, bardzo miło nam zakomunikować o kolejnych prestiżowych wyróżnieniach. W głosowaniu na najlepsze imprezy biegowe 2015 roku, przeprowadzone przez znany portal MaratonyPolskie.pl obie nasze najważniejsze imprezy, czyli III Półmaraton Radomskiego Czerwca 76, oraz X Maraton Trzeźwości, zajęły wysokie miejsca w wielu klasyfikacjach. W kategorii imprez dużych nasz Półmaraton zajął wysokie DRUGIE MIEJSCE w Polsce, w kategorii maratonów poniżej 1000 osób X Maraton Trzeźwości uplasował się na SZÓSTYM MIEJSCU w Polsce, zaś w kategorii imprez w całym woj. mazowieckim odpowiednio PIERWSZE I SZÓSTE MIEJSCE gdzie nasz Półmaraton wygrał z tak poważnymi kontrkandydatami, jak ORLEN WARSAW MARATHON, MARATON WARSZAWSKI, czy PÓŁMARATON WARSZAWSKI. Dzięki temu, możemy posługiwać się specjalną odznaką i tytułem ZŁOTY BIEG, wyróżniająca nasze imprezy. Bardzo nam z tego tytułu miło, to najlepsza zachęta do dalszej trudnej, ale i przynoszącej wiele satysfakcji pracy.