AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
25 finał wośp  

25 Final WOŚP – podsumowanie

16 stycznia on Aktualne, imprezy, WOŚP, Wyniki   Tags: , , ,

Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oto wyniki sobotnich biegów nad zalewem MOSiR Borki. Poniżej tabelki z wynikami w kategorii Kobiet, Mężczyzn i Dzieci. Serdecznie dziękujemy za dużą frekwencję i zaangażowanie. Wielkie gratulacje dla zwyciężczyni w kategorii kobiet - Beata Okólińska z Radomia pokonała dystans 29,4 km w czasie 3:03:06 i zwycięzcy w kategorii mężczyzn - Długosz Jacek ze Starachowic przebiegł maraton w czasie 3:05:35. W sobotę maraton zdecydowało się pobiec aż 9 osób - wielkie brawa dla nich i dla wszystkich uczestników imprezy. Pokazaliście wielkie serce! Dziękujemy!

25 wosp M_1 25 wosp M_2 25 wosp K

biegi wyniki

biegi wyniki

Jeśli lista nie podaje Waszego właściwego wyniku (brak na liście, niewłaściwy dystans, lub czas), zgłaszajcie na biegiemradom@wp.pl !!! Wolontariusze również biegali dla WOŚP, więc obsada "sędziowska" była wymienna.

 

Podsumowanie finansowe. Dzięki Waszej rekordowej frekwencji zebraliśmy następującą kwotę:

- 2388,22 zł. (w tym jedna dodatkowa wpłata w wysokości 100 zł. dodana po imprezie),
- 20 euro

Dzisiaj, w niedzielę także pobiegliśmy 5 km w ramach 25 WOŚP w Jedlni i wymienione, zebrane fundusze przekazaliśmy tamtemu sztabowi. Serdecznie dziękujemy za Waszą hojność. Rozpiera nas duma, że wsparliście WOŚP tak licznie i tak szczodrze. Nie zginiemy jako społeczność i naród dopóki stać nas na takie akcje i poświęcenie dla wspólnego dobra.

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom