AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Jedziemy do Rumunii!!

25 marca on Aktualne, wyjazdy  

Zapraszamy (na razie to propozycja, ale z gatunku takich "nie do odrzucenia" 😉 ) do wspólnego wyjazdu, jak co roku na wiosnę, na zagraniczny maraton. Tym razem, jedziemy do Rumunii!

Maraton w Aradzie, 150-tysięcznym rumuńskim mieście położonym przy węgierskiej granicy to cel naszej kolejnej maratońskiej eskapady. To dość kameralna z kilkoma dystansami – od 6 kilometrów, półmaraton, maraton , na 52 km ultra kończąc. Niska opłata startowa, atrakcyjny turystycznie region, kraj w którym Polacy bardzo rzadko startują w imprezach biegowych - winny stanowić wystarczającą zachętę do  wpisania się na listę uczestników. Również termin tej imprezy jest „niekolizyjny” o co dzisiaj coraz trudniej.
Do Was na tym etapie należy – wstępna deklaracja (do 31.03) , wpłata zaliczki – 200 zł ( po 31.03 – jeśli zapadnie ostateczna decyzja wyjazdu) , propozycje : programowa, hotelowa, transportowa.
Termin – 26-28.05.2017r. Maraton – sobota – 27.05.2017r.
Przewidywany koszt (bez opłaty startowej) – ok.450 zł – przejazd, 2 noclegi, ubezpieczenie, i coś jak zwykle na dokładkę.
Zgłoszenia przyjmuje Jarek Wojtuniak jwojtuniak@op.pl tel. 508 041 684


STRONA WWW MARATONU:

FACEBOOK MARATONU:

REJESTRACJA NA MARATON:

REJESTRACJA NA PÓŁMARATON:

 

Komentarze

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom