AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Zapraszamy na Bieg Konstytucji 3 Maja w Radomiu

01 maja on Aktualne, biegkonstytucji  

Niewiele czasu pozostało do Biegu Konstytucji 3-Maja w Radomiu, zachęcamy ostatnich niezdecydowanych, do wzięcia udziału w tej imprezie. Tegoroczne zawody wraz z nami organizuje radomski MOSiR, a wspiera finansowo Gmina Miasta Radomia. Atrakcyjność imprezy na pewno podnosi fakt, że bieg główny odbywa się na ATESTOWANEJ TRASIE 5KM, ze Startem i Metą Biegu NA STADIONIE Mosir.
Zapisy elektroniczne są juz zakończone, można będzie jeszcze zapisać sie w biurze zawodów które mieścić się będzie w hali MOSiR przy ul.Narutowicza 9 i będzie czynne w dniu imprezy od godziny 8.00, a w dniu 2 maja w godz. 18.00-20.00.

W programie zawodów mamy biegi dla dzieci na kilku dystansach, oraz bieg dla dorosłych na dystansie 5 kilometrów, udział więc może wziąć każdy, bez względu na wiek. Uczestnicy biegów zarówno najmłodsi, jak i dorośli otrzymają okolicznościowe koszulki, oraz medale. Najlepszym zawodnikom wręczymy puchary, nagrody finansowe, oraz upominki rzeczowe. Po zmaganiach czysto sportowych, jak co roku pobiegniemy wspólnie grupą, w biegu happy z biało czerwonymi flagami.

Na przełomie kwietnia i maja organizowanych jest w naszym kraju mnóstwo imprez biegowych, dlatego zdecydowaliśmy się na krótki dystans biegu głównego, który pozwoli wziąć w nim udział zarówno doświadczonym, jak i początkującym biegaczom. Ponadto warto sprawdzić się jak wygląda nasze przygotowanie szybkościowe przed kolejnymi wiosennymi startami. Płaska trasa posiadająca atest PZLA - doskonale się do tego nadaje. Biegi dzieci rozegrane zostaną na stadionie MOSiR-u, gdzie również znajdować się będą start i meta Biegu Konstytucji.
Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom