AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

W najbliższą niedzielę startuje XII Radomski Maraton Trzeźwości

29 sierpnia on Aktualne, maratonradom  

XII Radomski Maraton Trzeźwości – Puszcza Kozienicka zaprasza.
Ledwie przebrzmiały echa Półmaratonu Radomskiego Czerwca'76, a już wchodzimy w jesienny sezon biegowy. Czy jesienny? – to się okaże. W ubiegłym roku debiut maratonu na nowej trasie odbył się w wybitnie letnich warunkach. Oj, było sporo narzekania na ciężką trasę, no i ta temperatura! Trasy nie zmieniamy – jest płaska, zacieniona, o zróżnicowanej nawierzchni. Na pogodę – wpływu nie mamy, ale...podobno nic dwa razy się nie zdarza. Warunki lokalowe – po zrealizowanej rozbudowie - w gościnnej szkole w Kozłowie, uległy znacznej poprawie. Czyżby ubiegłoroczne doświadczenia miały wpływ na - nie ma co ukrywać – nienajlepszą frekwencję zgłoszeń?
A więc koleżanki i koledzy zapraszamy do udziału w tej imprezie. Program pozwala każdemu dopasować dystans do swoich możliwości i jesiennych planów startowych.
Przypomnę tylko, że możemy pobiec 10km, półmaraton, lub pełny maraton. Limit czasowy dla maratonu wynoszący 6 godzin pozwala na pokonanie trasy rekreacyjnym marszobiegiem, podziwiając równocześnie uroki pięknej puszczy.
Można również przyjąć opcję spacerową – z kijkami lub bez – pokonania jednej pętli trasy maratonu, czyli 21 kilometrów w czasie nawet 6 godzin. To wariant z którego mogą skorzystać całe rodziny.
Jednym z celów imprezy jest integracja osób preferujących zdrowy, trzeźwy styl życia i tutaj liczymy na udział lub doping osób, które wprowadziły w swoim życiu bieganie długodystansowe jako jedną z form terapeutycznych. A gdzie można to lepiej realizować, jak nie na łonie przyrody.
Z decyzją startu nie ma co zwlekać! To już ostatnia chwila!
ZAPISY TUTAJ!

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom