AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Bieg dla WOŚP – Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy. To był udany debiut!

16 stycznia on Aktualne, WOŚP  

Mimo obaw - kolejny (9) nasz bieg dla WOŚP, a jednocześnie debiutancki w swojej formule możemy śmiało podsumować jako imprezę udaną.
Organizacyjnie – z pewnością jest kilka elementów do poprawy, ale do stycznia 2019 roku powinniśmy sobie z nimi poradzić.
Atmosfera – fantastyczna. Co tutaj się rozpisywać – kto nie był niech żałuje!
Widok niekończącego się szpaleru pomarańczowych koszulek na całej trasie – zarówno w parku, jak i na „Żeromie” – niezapomniany.
A sportowo - byliśmy mało gościnni. W czołówce aż roi się od "naszych". Gratulujemy zwycięzcom - Karolinie Waśniewskiej i Karolowi Grabdzie. Karole górą! - chciałoby się powiedzieć. Bieg ukończyło 289 osób, dokładnie tylu ilu wystartowało. Dystans - jak zapowiadano 5 kilometrów, to mimo braku atestu - piątka była pełna.
Impreza zrealizowana głównie dzięki wolontariuszom ze Stowarzyszenia „Biegiem Radom!”, dzięki niezawodnym Paniom Joanny Kaliszewskiej i Doroty z grupą dzieci z SP34, a także dzięki wolontariuszom WOŚP z Zespołu Szkół Samochodowych z opiekunem Jerzym Stobieckim.
Biuro rachunkowe zawodów oraz grill, przy którym biegacze mogli się ogrzać po biegu, to zasługa właścicieli Piekarni „Czas na chleb” z Sebastianem Dobrzańskim na czele.
Ponadto wsparcia udzielili nam:

  • MEGARON S.A. – producent chemii budowlanej,
  • Cronochip Paweł Kubicz - pomiar czasu ,
  • Wikoss Monika Kosobudzka - kompleksowa obsługa imprez sportowych,
  • DeltaMed – zabezpieczenie medyczne.

Trzej nasi członkowie – Dariusz Orczykowski, Wincenty Korczak i Robert Twardowski – zasili imprezę finansowo.
Tegoroczny wynik finansowy będzie rekordowy i ogłosimy go wkrótce – czekamy jeszcze na ewentualne wpłaty na nasze konto.
Dziękujemy serdecznie zawodnikom, wolontariuszom, sponsorom, darczyńcom, funkcjonariuszom Straży Miejskiej i Komendy Miejskiej Policji.
Cała impreza nie odbyłaby się bez Was! Sie ma! 😀

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom