AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Biegniemy dla Franka

23 listopada on Aktualne, Bez kategorii, Bieg Mikołajkowy  

Nadchodzą Mikołajki i jak już wiecie wybraliśmy jedną rodzinę, której wspólnie pomożemy w ramach akcji Świąteczna Paczka. Jednak z doświadczenia wiemy, że Wasze serca są WIELKIE ❤️ i że na pewno wystarczy tej pomocy dla kogoś jeszcze. W związku z tym postanowiliśmy pomóc jeszcze małemu Frankowi, który też chciałby biegać tak jak my. Niestety Franek urodził się bez stawu biodrowego i bez kolana - jego chora nóżka nie rośnie. Jest to bardzo rzadka wada. Jedyną szansą na prawidłowy rozwój Franka jest przeprowadzenie operacji, leczenia i rehabilitacji w Instytucie dr Paley w USA. Koszt to ponad 150 000 $. Operacja powinna się odbyć po ukończeniu przez Franka 2 roku życia. Czasu nie pozostało więc zbyt wiele, ale wierzymy, że z Waszą pomocą uda się uzbierać tę ogromną kwotę i uratować nóżkę Frania. W związku z tym prosimy w imieniu chłopca i jego rodziców o wsparcie finansowe.
Jeśli ktoś chciałby pomóc, to można wpłacić dowolną kwotę na konto: 46 2030 0045 1110 0000 0235 7250 — Stowarzyszenie „Biegiem Radom!„ z dopiskiem DLA FRANKA.
Również w Biurze Zawodów V Biegu Mikołajkowego i podczas trwania biegu będą wystawione puszki, do których będzie można wrzucać datki na wsparcie tej akcji.
Wierzymy, że dzięki Wam Franek też kiedyś będzie biegał w naszych biegach

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom