Jak zapewne wszyscy wiedzą, w Dniu Niepodległości 11 listopada, oprócz biegu patriotycznego dla wszystkich, na dystansie 1918 metrów, zaplanowaliśmy także bieg w bardziej sportowym wymiarze, z elektronicznym pomiarem czasu i nagrodami dla najlepszych zawodników, który pierwotnie miał się odbyć na dystansie 5 km, jednak uwzględniając liczne prośby, zmieniamy go na 10 km, nazywając go równocześnie, „Niepodległościową Dyszką”. Start i meta znajdować się będzie na stadionie Mosir, bieg zostanie poprowadzony jako dwie pętle po 5km, ulicami miasta. Osoby,już zgłoszone zdecydują o zmianie dystansu (namawiamy !) lub zwrócimy pieniążki ( przepraszamy!).
Podobne wpisy
Dziękujemy!
VI Radomski Bieg Niepodległości przeszedł już do historii. Jednak warto jeszcze choć na chwilę do niego powrócić choćby po to, aby podziękować tym, bez udziału których ten bieg by się nie odbył. Dlatego serdecznie dziękujemy:…
Plakat na XI Radomski Bieg Niepodległości
👏👍Mamy już gotowy plakat na XI Radomski Bieg Niepodległości . Są na nim zawarte wszystkie najważniejsze informacje. 📌Liczba zapisanych na Niepodległościową Dyszkę rośnie. Zachęcamy również do Marszu Nordic Walking. Chcemy, aby każdy na sportowo mógł…
