AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

28 czerwca on Aktualne, polmaratonradom  

10-ty Jubileuszowy Półmaraton Radomskiego Czerwca'76 właśnie przechodzi do historii, staraliśmy się jak mogliśmy, aby godnie uczcić ten jubileusz, zapewniając wyjątkowe warunki, aby długo jeszcze potem o nim pamiętano 🙂 No i chyba udało się 🙂 Po pierwsze dlatego że nie był to łatwy bieg, łatwych nikt nie pamięta, a tam gdzie trzeba się postarać, gdzie jest pot, (dużo potu) łzy, oby nie krew, tam wspomina się długo bardzo długo, ze szczegółami, z indeksami temperatur na poszczególnych nawet kilometrach 😉 Prawie 800 biegaczy i biegaczek którzy stanęli na starcie  X Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 i w regulaminowym czasie go ukończyli, zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie. Mamy nadzieję że podobało się 🙂 bo nawet jeśli było ciężko, to zabezpieczenie trasy działało perfekcyjnie, punkty nawadniania, zraszacze, krótkie ale zawsze zacienione odcinki pomagały choć trochę się schłodzić. Trasa nieco inna niż do tej pory, ale wciąż głównie w centrum miasta, sporo zmian w stosunku do poprzednich edycji, największa to oczywiście ta z metą w hali, no ale jak tu nie pochwalić się przed przyjezdnymi, naszą piękną nowo wybudowaną Halą Radomskiego Centrum Sportu 🙂 Meta oświetlona reflektorami, animacjami LED, profesjonalny spiker, w końcu piękne cheerleaderki umilające chwile finiszu i czas później, powodowały że na pewno będzie co długo wspominać 😉 Smaczny posiłek po biegu był tylko oczywistym dopełnieniem całości.

Dziękujemy wszystkim biegaczom za liczne przybycie, kibicom za doping na trasie i już teraz zapraszamy za rok, na wyjątkowy czerwcowy półmaraton w Radomiu!

...

Zwycięzcą zawodów okazał się Vladislav Pryamov z Białorusi z czasem 1:07:35. Najlepszy z Polaków, a zarazem radomianin, Mateusz Kaczor z RLTL Optima Radom zajął drugie miejsce, tracąc do zwycięzcy tylko 14 sekund!  Wśród kobiet wygrała Lilia Fisikovici z Ukrainy z czasem 1:18:14. Bieg odbywał się pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia który tuż przed startem w krótkiej mowie wyraził uznanie wszystkim którzy w ten sposób chcą uczcić pamięć uczestników Wydarzeń Radomskiego Czerwca’76 tego że „tutaj właśnie wszystko się zaczęło” Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Wyniki Open: https://bit.ly/3ni1bvJ

Wyniki Ziemia Radomska: https://bit.ly/39Wok3T

FIlm

https://youtu.be/fAOsaKGqi1Y

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom