AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Bieg Konstytucji – podsumowanie

04 maja on Aktualne, biegkonstytucji  
Wczoraj już po raz 8 w Radomiu odbył się Bieg Konstytucji 3 Maja. Tym razem zawody zostały rozegrane nad zalewem na Borkach. Zawodnicy mieli do wyboru bieg lub marsz z kijkami na dystansie 5 km. Piękna pogoda sprawiła, że frekwencja dopisała nie tylko wśród zawodników, ale również wśród kibiców. Na mecie zameldowało się ponad 300 biegaczy i kijkarzy. Pierwsze miejsce wywalczył Patryk Kozłowski, który ukończył bieg z czasem 15:14, a 2 sekundy za nim przybiegł Mateusz Kaczor – obydwaj reprezentują klub RLTL OPTIMA RADOM. Wśród kobiet pierwsza na mecie z czasem 17:40 zameldowała się Iwona Wicha reprezentująca klub PREFBET SONAROL / RKATHLETICS.
Najlepsi kijkarze to Piotr Pacyna z Biegiem Radom! oraz Ewa Sobiczewska z klubu Nowi Siedlce.
Po biegu głównym biegacze i wolontariusze wzięli udział w Biegu Flagi – przebiegli wokół zalewu z 30-metrową flagą sektorową i z mniejszymi flagami – pięknie się prezentowały nasze biało-czerwone barwy narodowe na tle rozkwitającej wiosny.
A po biegach i dekoracjach na wszystkich czekała pyszna kiełbaska z grilla ufundowana przez Świniarscy Manufaktura Wędlin . Do kiełbaski herbata, kawa i świeżutki chleb od Piekarnia WACYN . Pogoda sprzyjała piknikom, był więc czas by na spokojnie wymienić się wrażeniami z biegu, a także podzielić się z innymi biegaczami swoimi planami startowymi.
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom i niezawodnym wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowanie naszej imprezy 😃
Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom