AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Charytatywny Bieg Papieski

08 maja on Aktualne, imprezy  

Witajcie!

W tym ciężkim dla nas wszystkich czasie zagrożenia COVID-19 pragniemy odrobinę rozpogodzić nastroje i przychodzimy do Was z cudowną propozycją. Ciekawi Was co to takiego?

18 maja będziemy obchodzić 100 rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II, Papieża Polaka, wielkiego przyjaciela młodych i propagatora zdrowego stylu życia. Dlatego też chcemy w sposób szczególny uczcić ten dzień. Z tego powodu organizujemy projekt "Życie na 100", który ma na celu stworzenie żywego pomnika pamięci naszego wybitnego Papieża. W ramach projektu będziemy organizować różne inicjatywy, do których udziału gorąco będziemy Was zachęcać. Stwórzmy razem piękne dzieło naszej miłości i wdzięczności za osobę Jana Pawła II.

Fundacja Młodzi Radom razem ze Stowarzyszeniem Biegiem Radom! oraz Duszpasterstwem Akademickim w Radomiu organizują Charytatywny Bieg Papieski.

Co będzie wyróżniało ten bieg?
Po pierwsze - na przebiegnięcie dystansu 10 kilometrów (bądź 5 kilometrów dla dzieci do 15 roku życia) będziecie mieli aż trzy tygodnie!
Po drugie - trasę biegu można przebiec, przejść, przejechać rowerem, na rolkach, deskorolce, hulajnodze czy na czym tylko zapragniecie!
Po trzecie - każdy z nas zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa będzie mógł przebiec dystans w miejscu, które sobie wybierze, czy to pobliski las, trasa do pracy czy spacer po parku z rodziną, dowolność jest ogromna!
I po czwarte, ale najważniejsze - macie wspaniałą okazję by pomóc siostrom z Domu Pomocy Społecznej w Radomiu, fundusze zebrane z rejestracji na bieg zostaną przekazane na pomoc w walce z COVID-19 Społecznej, czyli robiąc to co kochamy i lubimy możemy pomóc walczyć z chorobą!

Podsumowując:
Na stronie: www.biegiemradom.pl możecie dokonać rejestracji na Bieg Papieski i zakupić pakiet startowy, następnie przebiec wyznaczony dystans i udokumentować to zdjęciem, które wysyłacie na adres: biegpapieskiradom@gmail.com i po zweryfikowaniu Waszej wiadomości wyślemy do Was pakiet startowy oraz pamiątkowy medal.

Koszt pakietu startowego: 60 zł.
W nim są zawarte:
- numer startowy
- koszulka
- pamiątkowy medal

Chcemy w ten sposób pomóc Domom Pomocy Społecznej, które ciągle dzielnie zmagają się z przeciwnościami wywołanymi przez epidemię, a także zachęcić społeczeństwo do aktywności fizycznej oraz do integracji międzypokoleniowej, bo przecież to nie wiek decyduje o tym jak młodo się czujemy 😉

Zapisy ruszają od dziś!
Link do zapisów oraz regulamin znajduje się poniżej:
Chartatywny Bieg Papieski - ZAPISY

Komentarze
 • Malgorzata
  9 miesięcy ago - Odpowiedz

  + Pokój Wam!
  na stulecie dla Ojca Sw. Jana Pawła II -Wielkiego biegniemy, idziemy jedziemy i modlimy się dziękujemy przepraszamy, pamiętajmy, pokonujemy, błogosławimy, żyjemy, pragniemy, swiecimy, smakujemy, zachwycamy, pachniemy, radzimy, wspolpracujemy, tworzymy, inspirujemy, zachęcamy podtrzymujemy, pozwalamy, adorujemy, cieszymy, śpiewamy chociażby BARKA, ABBA OJCZE, z pod samiuskich Tater. Yańczymy, piszemy, sadzimy, wędrujemy wspinamy, zwyciężamy, głosimy i odpoczywamy, wypływamy na głębię, milczymy, walczymy, kochamy, ratujemy, srutigukrmy medytujemy, polecamy i o zdanie samego Boga i Ducha Świętego Przyjaciela pytamy, czekamy, słuchamy, w sercu zachowujemy, rozeznajemy,uczymy się i nauczamy, mowimy, motywujemy, ogłaszamy i IMIĘ Pańskie Wychwalamy i Wywyzszamy, wielbimy i w Boza Obecność się zanurzamy i w IMIĘ JEZUS wolność oglaszamy, posługujemy, sadzimy, szczepimy, namaszczamy, chrzciny , wielbimy, uzdrawiamy, złe duchy w Mocy Bożej wypedzamy i Jego Mocą pokój Boży ogłaszamy i Zmarwychwstajemy, jemy pijemy u umiarkowaniu, Dobro otrzymujemy, za darmo rozdajemy, umieramy i Manowo się rodzimy, prorokujemy,, poznajemy naśladujemy, w Podróż z Bogiem wyruszamy by zaspokoić głód ludzkich serc i tam gdzie Człowiek czeka sam, niesiemy Światło Ewangelii tam gdzie jest ciemno i przywracamy nadzieję gdzie wiary nadziei i miłości brak surfujemy, latamy, siedzimy żeglujemy i pływamy żeglujemy po oceanach ludzkich serc,zdradzamy, wskrzeszaniu Wolę Bożą wypełniamy ,przebaczamy, szukamy, przygarniamy, przyjmujemy pasiemy, prowadzimy, strzeżemy, doglądamy, podlewamy, karmimy, przytulamy, glaszczemy, ochraniany, trwamy, wspieramy, miłujemy, rozmnażamy, radujemy, troszczymy, karnimy ocalamy, powołujemy namaszczamy i posylamy, w IMIE Boże wszem i wobec: Ewangelię niesiemy i Dobrą Nowinę światu rozglaszamy ku Chwale Boga OJCA w Trójcy świętej Jedynemu ku wszystkich dusz ludzkich zbawieniu i przyjęcia JEZUSA CHRYSTUSA jako Jedynego PANA i Zbawiciela!!! AMEN.
  + JEZU Ty się tym zajmij zajmij się mną.
  + PANIE, Ty wszystko Wiesz. Zajmij się mną.
  + JEZU ufam Tobie! AMEN.
  + Totus Tuus AVE MARIA. AMEN
  + Szczęścia życzymy! AMEN.

  + (Emmanuel i Mateńka) +

 • Małgorzata
  9 miesięcy ago - Odpowiedz

  Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
  Pokój Wam!
  Duch święty niech nas uskrzydlajac prowadzi ku mecie. Niechaj nas niosą Archaniołowie, Cheruby i Serafiny. A wszystko to z miłości do Boga i Jezusa w drugim człowieku i we mnie odpowiadając na wezwanie bo To On najprzód mnie umilowal.
  Chwała Tobie Boże! ❤️❤️❤️ AMEN.
  Totus Tuus AVE MARIA. AMEN!
  Szczęść Boże! ???

Napisz komentarz
 • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                      Biuro Radom