AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Charytatywny Bieg Papieski

08 maja on Aktualne, imprezy  

Witajcie!

W tym ciężkim dla nas wszystkich czasie zagrożenia COVID-19 pragniemy odrobinę rozpogodzić nastroje i przychodzimy do Was z cudowną propozycją. Ciekawi Was co to takiego?

18 maja będziemy obchodzić 100 rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II, Papieża Polaka, wielkiego przyjaciela młodych i propagatora zdrowego stylu życia. Dlatego też chcemy w sposób szczególny uczcić ten dzień. Z tego powodu organizujemy projekt "Życie na 100", który ma na celu stworzenie żywego pomnika pamięci naszego wybitnego Papieża. W ramach projektu będziemy organizować różne inicjatywy, do których udziału gorąco będziemy Was zachęcać. Stwórzmy razem piękne dzieło naszej miłości i wdzięczności za osobę Jana Pawła II.

Fundacja Młodzi Radom razem ze Stowarzyszeniem Biegiem Radom! oraz Duszpasterstwem Akademickim w Radomiu organizują Charytatywny Bieg Papieski.

Co będzie wyróżniało ten bieg?
Po pierwsze - na przebiegnięcie dystansu 10 kilometrów (bądź 5 kilometrów dla dzieci do 15 roku życia) będziecie mieli aż trzy tygodnie!
Po drugie - trasę biegu można przebiec, przejść, przejechać rowerem, na rolkach, deskorolce, hulajnodze czy na czym tylko zapragniecie!
Po trzecie - każdy z nas zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa będzie mógł przebiec dystans w miejscu, które sobie wybierze, czy to pobliski las, trasa do pracy czy spacer po parku z rodziną, dowolność jest ogromna!
I po czwarte, ale najważniejsze - macie wspaniałą okazję by pomóc siostrom z Domu Pomocy Społecznej w Radomiu, fundusze zebrane z rejestracji na bieg zostaną przekazane na pomoc w walce z COVID-19 Społecznej, czyli robiąc to co kochamy i lubimy możemy pomóc walczyć z chorobą!

Podsumowując:
Na stronie: www.biegiemradom.pl możecie dokonać rejestracji na Bieg Papieski i zakupić pakiet startowy, następnie przebiec wyznaczony dystans i udokumentować to zdjęciem, które wysyłacie na adres: biegpapieskiradom@gmail.com i po zweryfikowaniu Waszej wiadomości wyślemy do Was pakiet startowy oraz pamiątkowy medal.

Koszt pakietu startowego: 60 zł.
W nim są zawarte:
- numer startowy
- koszulka
- pamiątkowy medal

Chcemy w ten sposób pomóc Domom Pomocy Społecznej, które ciągle dzielnie zmagają się z przeciwnościami wywołanymi przez epidemię, a także zachęcić społeczeństwo do aktywności fizycznej oraz do integracji międzypokoleniowej, bo przecież to nie wiek decyduje o tym jak młodo się czujemy 😉

Zapisy ruszają od dziś!
Link do zapisów oraz regulamin znajduje się poniżej:
Chartatywny Bieg Papieski - ZAPISY

Komentarze
 • Małgorzata
  3 tygodnie ago - Odpowiedz

  Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
  Pokój Wam!
  Duch święty niech nas uskrzydlajac prowadzi ku mecie. Niechaj nas niosą Archaniołowie, Cheruby i Serafiny. A wszystko to z miłości do Boga i Jezusa w drugim człowieku i we mnie odpowiadając na wezwanie bo To On najprzód mnie umilowal.
  Chwała Tobie Boże! ❤️❤️❤️ AMEN.
  Totus Tuus AVE MARIA. AMEN!
  Szczęść Boże! 🌾🌾🌾

Napisz komentarz
 • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                      Biuro Radom