AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Bądźmy razem – bieg charytatywny!

23 lutego on Aktualne, charytatywnie, imprezy  

Jak już wielu z Was wie, spłonął tartak naszego kolegi -maratończyka Roberta Bojary. Warto przypomnieć, że w potrzebie Robert wspomagał nasze działania w ramach Szlachetnej Paczki dostarczając nieodpłatnie wszelkie potrzebne drewno - kantówkę, tarcicę, łaty..
Wielokrotnie pokazaliśmy, że nie pozostawiamy samych osoby dotknięte osobistymi dramatami. W tych sytuacjach ważne jest nie tylko wsparcie materialne, ale równie ważne jest to, by być razem i na to liczymy - liczy również Robert.
Spotkajmy się zatem w niedzielę 28 lutego na ulicy Bulwarowej obok kortów MOSiR na "Biegu charytatywnym - dla Roberta". Program Biegu -
- 28 lutego - ul.Bulwarowa - parking przy kortach
- 10.00- zapisy do biegów
- 11.00 - biegi dzieci - dystanse i kategorie wiekowe będą ustalone na miejscu w zależności od frekwencji
- 11.30 - bieg Mini - 2km ; dystans dla kijkarzy i początkujących biegaczy
- 12.00 - bieg 10km - trasa ul. Bulwarowa, ścieżki przy zalewie
- 10.30 - 13.30 - sklepik z gadżetami, niespodziankami
Co będzie na Was czekało - dla ducha - koleżeńska atmosfera, a dla ciała - kawka, herbatka, kiełbaska, domowe placuszki.
Nie oczekujcie medali , pucharów. Spodziewajcie się natomiast wysokich opłat startowych 🙁
Zapraszamy do wsparcia sponsorskiego, do zasilenia sklepiku Waszymi, wyrobami, gadżetami... lub oferty wsparcia w innej postaci.
Na dzisiaj są z nami - Manufaktura Wędlin - Świniarscy , Ewa Brzezińska&Andrzej Karczewski - Piekarnia Wacyn; No Tax - Karolina Waśniewska; Print Partner - Radek Fryczkowski.
Do udziału w tej charytatywnej imprezie zapraszamy serdecznie przyjaciół ze Stowarzyszeń, Klubów, Grup Biegowych regionu radomskiego.

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom