AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

BIEG KONSTYTUCJI – zgłoszenia elektroniczne do 29.04!!

29 kwietnia on Aktualne, biegkonstytucji  

Przedłużamy możliwość zgłoszenia elektronicznego do północy w czwartek (29.04).
Pokazujemy mapkę z zaznaczonymi parkingami. Sugerujemy dojazd od ul.Czarnieckiego (dawna 7-ka) do ul.Folwarcznej (parking P1 na mapce) - stąd jest dokładnie taka sama odległość do Dębu Wolności - miejsca Startu/Mety, jak z parkingów przy ul.Janiszewskiej (P2 i P3). Na P1 możemy pomieścić praktycznie wszystkie pojazdy, natomiast P2 i P3 to łącznie kilkanaście pojazdów. Nie zalecamy parkowania wzdłuż ulicy Janiszewskiej.
Pytacie o opcję biegu wirtualnego - jest to wersja dodatkowa.
Dla tej opcji startu, pakiety należy odebrać samemu, lub przez osobę upoważnioną w biurze zawodów, w dniach jego pracy. Generalnie nie zakładamy wysyłki pakietów pocztą -no chyba, że przypadek szczególny.
Przypominamy - 3 maja, nie będzie biura zawodów w lesie w miejscu Startu!! Biuro pracuje od piątku do poniedziałku w lokalu przy ul.Traugutta 46/48 - piątek - 18.00-20.00; sobota- 10.00-12.00; niedziela - 09.00-12.00.. W dniu zawodów biuro pracuje w g.8.00-10.00 - jeśli ktoś dotrze do nas pieszo, to zostanie "dostarczony" na miejsce startu. Od piątku do niedzieli do biura zapraszamy zawodników z Radomia i okolicy, natomiast poniedziałek jest dla przede wszystkim dla naszych gości!

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom