AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Kwietniowy Dziki Cross za nami

19 kwietnia on Aktualne, dziki  

Emocje Dzikiego Crossu za nami. Uważam, że był to dobry pomysł, na ten trudny pandemiczny czas. Mimo skromnych i uproszczonych rozwiązań, mimo braku "wypasu" - akceptacją , rosnącą frekwencją, fantastyczną atmosferą potwierdziliście, że był to dla Was dobrze spędzony czas.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie naszym gościom - z Białegostoku, Krosna, Lublina, Grodziska Maz., Zwolenia, Warki, Skaryszewa, Iłży... Fajnie, że nas odwiedziliście. Zaczynaliśmy w lutym na niezłej "lodówce", gdzie niewielu udało się dotrzeć do mety bez upadku ( dla mnie = 6tyg. kontuzja), a kończyliśmy przy pięknej wiosennej pogodzie. A jak rosła frekwencja - 120 ; 157; 200 !!! Myślę, że spodobały Wam się drewniane medale, adekwatne do okoliczności leśnej przyrody. Z różnych względów zostało nam trochę medali. Jeśli ma ktoś ochotę może pobiec wirtualnie, lub na trasie Dzikiego Crossu (jest bardzo łatwa) i otrzyma medal - co prawda daty na medalach są różne, ale trochę inwencji... można wykorzystać rewers i samemu domalować.
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy tym projekcie. Trzon ekipy to Ewa Rychlicka&rodzinka; Beatka Morawska&rodzinka; Paweł Wieczorek; Wiesiu Strzelec; Jarek Wojtuniak&Julka; Monika Zychowicz. Wrzucam parę moich fotek, w tym ostatnią na której widać 2 worki ze śmieciami. Tyle udało mi się dzisiaj zebrać na całej 10 kilometrowej trasie. Nasz udział w tym zestawie - 3 opakowania po żelach, 2-3 butelki , 1 kubek + 4 kubki z ub. roku(!). O tyle za dużo, ale.... biorąc pod uwagę przeszłość - było nieźle. Bardzo Wam za to dziękuję!!, a szedłem na trasę pełen obaw. Niebawem pokażemy galerię zdjęć z punktu z napojami na 5km, autorstwa męża Ewy Rychlickiej.
To by było tyle - do zobaczenia na kolejnych naszych imprezach - 3 maja - Bieg Konstytucji, 16 maja - Tropem Wilczym.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie - Tadeusz.

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom