AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Pobiegnij w Spartańskim stroju w Półmaratonie

07 czerwca on Aktualne, polmaratonradom  
Kilka dni temu informowaliśmy Was o akcji charytatywnej, którą razem ze Spartanie Dzieciom będziemy prowadzić dla chorego Antosia Siczka.
Możecie wspomóc naszą akcję, a przy okazji pobiec w naszym X Półmaratonie Radomskiego Czerwca ’76 w Spartańskim stroju. Warto skorzystać, bo nie wiadomo, kiedy zdarzy się kolejna taka okazja w naszym mieście.
Koszt wypożyczenia stroju to 100 zł.
🦸 Strój męski - Rekrut:
Zestaw składa się z: chusty na głowę (która zostaje jako pamiątka dla wypożyczającego), peleryny i włóczni.
🦸‍♀️ Strój damski - Amazonka:
Zestaw składa się z: chusty (która zostaje jako pamiątka dla wypożyczającej), peleryny i włóczni.
✔️ Wy biegniecie półmaraton w Spartańskim stroju, a część kwoty z wypożyczenia trafi na konto chorego Antosia. Czyli znów łączymy przyjemne z pożytecznym 😊
✔️ Dystans półmaratonu to dla Ciebie zbyt dużo? Nic straconego na sobotni bieg Mila Radości również możesz wypożyczyć spartański strój i w nim pobiec.
✔️ A może bieganie w ogóle jest Ci obce? Wypożycz strój i zgłoś się do nas – będziesz w tym stroju rozdawać medale tym, którzy ukończą swój bieg.
Jak widzicie sposobów pomocy jest wiele – zapewne każdy znajdzie swój sposób, żeby pomóc. Mały Antoś liczy na Was, a my wierzymy, że z Waszą pomocą uda się zebrać potrzebne środki na dalsze jego leczenie.
Zobaczcie, jak pięknie prezentują się nasi członkowie w Spartańskich strojach. Nie ma co się dłużej zastanawiać - warto pomagać 😃
Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom