AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Wesprzyj naszą akcję charytatywną

08 czerwca on Aktualne, polmaratonradom  
Kilka dni temu uruchomiliśmy ścieżkę charytatywną przy zapisie na X Półmaraton Radomskiego Czerwca '76.
Ponieważ są osoby, które chcą pomóc małemu Antosiowi powrócić do zdrowia, ale dystans półmaratonu jest dla nich zbyt długi, dlatego przy zapisie na bieg Mila Radości - Dumne Warchoły również jest już możliwość włączenia się do naszej akcji.
‼️Wystarczy przy zapisie zaznaczyć opcję "Chcesz wesprzeć akcję charytatywną Spartanie Dzieciom?" Wtedy 20 zł zasili konto Antosia, kolejne 20 zł wpłacimy my jako Stowarzyszenie, a skoro już będziemy mieć 40 zł, to kolejne 40 zł dorzucą od siebie Spartanie Dzieciom 😃 I w ten oto prosty sposób tylko z jednego zgłoszenia mały Antoś ma 80 zł na swoje leczenie. Fajnie, prawda?
To świetna okazja, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. Dystans niewielki, można przebiec, przejść - forma dowolna. Każdy da radę. Z jednej strony uczcimy kolejną rocznicę Radomskiego Czerwca, a z drugiej pomożemy Antosiowi w jego walce o zdrowie.
Zatem nie zwlekajcie, klikajcie, lajkujcie, udostępniajcie, zapisujcie się 😃 Niech jak najwięcej osób dowie się o naszej akcji.
‼️Jeśli ktoś już się zapisał na nasze biegi, a chciałby wspomóc naszą akcję, to nic straconego. Wystarczy wysłać przelewem minimum 20 zł na konto Stowarzyszenia Biegiem Radom! 46 2030 0045 1110 0000 0235 7250 z dopiskiem "AKCJA CHARYTATYWNA SPARTANIE DOPŁATA - i tu dystans (PM lub Mila)".
Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom