AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Podsumowanie Półmaratonu i ostatnich miesięcy

24 czerwca on Aktualne, polmaratonradom  

Wiosenne biegi za nami !

Nietypowa była tegoroczna wiosna. Po przeprowadzeniu biegów zimowych - Biegu WOŚP i Biegu Tropem Wilczym nastał czas pandemii. Ostatecznie podjęliśmy się organizacji Biegu Konstytucji i Półmaratonu Radomskiego Czerwca'76, a dodatkowo wspólnie z Duszpasterstwem Akademickim - Biegu Papieskiego.
Wszystkie biegi przeprowadzono w wersji hybrydowej - bieg wirtualny, oficjalny trening, bieg gwiaździsty i wreszcie bieg grupowy.
Bieg grupowy zorganizowany został w ramach 8.PMRCz'76. Opinie co do formuły, celowości, atrakcyjności, utrzymania obowiązujących warunków sanitarnych były podzielone.
Jesteśmy już po biegu i z naszej strony uważam, że warto było! Atmosfera, "dyscyplina", walka na trasie - super. Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników.
Jak zwykle nie byłoby tej imprezy bez wsparcia wolontariatu i załogi MOSiR-u - gospodarza obiektu i współorganizatora imprezy.
Niezawodny TrendGlass - ufundował koszulki i zestawy szklaneczek - dzięki!
Dziękujemy Magdzie za super baner!
Wolontariusze profesjonalnie zabezpieczyli trasę, obsłużyli - biuro, stolik z napojami, start/metę, dekoracje. Dziękujemy - Monice, Karolinie, Hani, Ani, Ewie, Sebastianowi z córką, Hubertowi, Tomkowi, Jankowi, Jurkowi, Jarkowi......
Szczególne podziękowania dla wolontariuszy z grupy Witka Korczaka, w tym - 30-osobowej ekipie wolontariatu szkolnego z LO im.S.Staszica z opiekunem p.Krzysztofem Koziorem. Dziękujemy Wojtkowi Pietralskiemu za sprawną obsługę transportową.
Krzysiowi, Andrzejowi, Monice (już 2x!), oraz fotografom z radomskich redakcji za bogatą porcję fotek i filmików.
Bieg wirtualny Półmaratonu RCz'76 trwa nadal - do 30.06!
Dzisiaj wysłaliśmy pierwszą pokaźną pulę pakietów za ten bieg. Biegaczy wirtualnych z Radomia i okolicy zapraszamy po odbiór pakietów do naszego lokalu w pon.-10-12 ; śr. i pt. - 17-19.
DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy włączyli się w uczestnictwo i pomoc - dzięki Wam wszystkie biegi zachowały swoją ciągłość!
JESZCZE BĘDZIE NORMALNIE???

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom