AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Dziś kończymy zgłoszenia elektroniczne do Półmaratonu Radomskiego Czerwca

23 czerwca on Aktualne, polmaratonradom  

Dzisiaj o północy zostanie wyłączony system zgłoszeń elektronicznych.
Frekwencja wskazuje, że wystartujemy w dwóch falach. Zależy to jednak w dużej mierze od Was i podejścia ze zrozumieniem w kwestii informacji o zaszczepieniu. Osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu uczestników. Będziemy o to Was prosili w biurze zawodów.
Jak będą wyglądały fale -
1. Start - 08.50 -
10km - wszyscy ; PM - kobiety - wszystkie; M-70; M-60; M-50
2. Start - 09.20 - M40; M-30; M-20; M-16
Przydział do fali będzie również wynikał z nadanych numerów startowych.
W sobotę wszyscy otrzymają potwierdzenie sms-owe o przydziale fali i godzinie startu.
Prośba - kiedy, gdzie, o której godzinie odbiór pakietów, czy odebrać można za kolegę, czy jak nie biegłem w ub. roku, a się zgłosiłem to biegnę...i jeszcze kilka powtarzających się pytań. Zajrzyjcie do regulaminu i na listę startową - zapewniam, że w 90% jest tam odpowiedź. A tak, mój telefon non stop zajęty, na messendzerze odpowiadam załącznikiem Regulamin.
Na trasie i mecie będzie kilka kurtyn wodnych uruchomionych przez Wodociągi Miejskie - dziękujemy!
Jeśli będzie gorąco - pamiętajcie, to nie jest pogoda na życiówki! Bądźcie ostrożni i uważajcie na innych na trasie. Poza karetką na stadionie, druga będzie w centrum pętli biegu. Na punktach odżywczych będą pojazdy OSP z ratownikiem, za ostatnim zawodnikiem 2 fali będzie podążał quad . Na numerach startowych będziecie mieli numer kontaktowy do zabezpieczenia medycznego imprezy.
Punkty odżywcze będą obsługiwali seniorzy - bądźcie dla nich wyrozumiali i życzliwi - oni też kiedyś byli sprawniejsi, a dzisiaj dzięki Wam chcą być pomocni innym.
No i wracamy do korzeni - spikerkę IX Półmaratonu poprowadzi kolega, który był komentatorem I edycji, a kto? - zgadujcie

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom