AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Ważny Komunikat!

08 października on Aktualne, maratonradom  

W związku z wprowadzeniem z dniem 10 października strefy żółtej na terenie całego kraju, podjęliśmy decyzję o dokonaniu niezbędnych zmian organizacyjnych 15 Radomskiego Maratonu Trzeźwości. Jeszcze dzisiaj w późnych godzinach wieczornych, lub jutro rano podamy szczegóły wprowadzonych zmian.
Wstępnie, główne zmiany to:
- zmniejszenie liczby uczestników startujących jednocześnie ( PM i M po 2 tury)
- brak prysznicy, szatni
- suchy prowiant po biegu
- ograniczone dekoracje
- brak możliwości zgłoszeń w biurze zawodów
- korekta trasy
Poza info na Fb i naszej stronie , wszyscy uczestnicy otrzymają wiadomość sms z niezbędnymi informacjami - przede wszystkim z godziną startu.

Komentarze
 • Marek Radom
  4 lata ago - Odpowiedz

  No i całe szczęście że nie dowalili większych obostrzeń, jakoś damy radę 😉 nie z takich wypadków wychodziliśmy obronną i pomocną ręką 😉

 • Mateusz
  4 lata ago - Odpowiedz

  Ok…
  A co w przypadku gdy (po zmianie godziny startu) cześć zawodników nie będzie mogła dojechać? Czy w takim przypadku zwracacie Państwo opłatę startową?
  To samo tyczy się odbioru pakietu startowego…
  Ja dla przykładu nie dam rady dziś odebrać pakietu startowego (mógłby uczynić to zapewne jutro z rana). Sam start stoi z kolei pod znakiem zapytania. Zmiana godziny startu oznacza dla mnie problemy logistyczne – mieliśmy dojechać grupką osób, a w związku ze zmianami zapewne większość nie będzie mogła dojechać.
  Proszę o odpowiedź.

Napisz komentarz
 • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                      Biuro Radom