AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

XV RMT za nami…

14 października on Aktualne, maratonradom  
XV RMT za nami...
Ostatnie 2 dni przed biegiem - istne szaleństwo. Szereg zmian, telefony rozgrzane do czerwoności, sms-y, maile..No i poszło... Impreza, którą rozpoczął o g.07.00 start Ultrasów, a zakończyło ognisko mocno po ciemku. Godzinowy układ biegów, dynamiczne dekoracje stwarzały super atmosferę, na terenie Ośrodka Szkoleniowego Nadleśnictwa Radom. Tutaj non stop coś się działo.
Szczególne uznanie należy się Ultrasom.Trasa bardzo ładna, ale wymagająca - zróżnicowana nawierzchnia, błotko, koleiny, hopki - a oni tak przez 70kilometrów - szacun i czapki z głów! Bezdyskusyjne zwycięstwo odniósł Sławek Rusak -SBR! Kapitalną, wyrównaną walkę stoczyły Panie zajmując odpowiednio 8;9 i 10 miejsca w klas.generalnej. Zwyciężyła, z przewagą niespełna minuty - Monika Grabarczyk - ENEA TEAM Poznań.Na królewskim dystansie maratonu wśród Panów, po walce do ostatniego kilometra triumfował reprezentant IŁŻA Pędzi - Michał Kolaszt. Wśród Pań z przytupem wróciła na maratońskie trasy Paulina Strusińska - SBR! odnosząc równie spektakularne zwycięstwo , jak jej klubowy kolega w Ultramaratonie. No i najkrótszy dystans - tutaj się działo, tutaj były emocje - w trakcie, po biegu...nie zawsze stricte sportowe. Najszybszy na tym dystansie był prowadzący od startu - Kuba Gałasiewicz. W klasyfikacji Open Kobiet na pierwszym miejscu - Agnieszka Kropiewnicka. W trakcie maratonu rozegrano również mistrzostwa 100Maraton Club Polska i tutaj najlepszymi okazali się Roman Pudelko i Jolanta Witczak. Po biegu przy ognisku spotkaliśmy się z dwoma ciekawymi Panami - Kaziem Musiałowskim i Robertem Tomalskim.
Po biegu każdy otrzymał dodatkowo grawerkę zapinaną na medalową zawieszkę. Świetne rozwiązanie, które wszystkim przypadło do gustu. Impreza była niezwykle dynamiczna i wymagała wielu szybkich decyzji - to zasługa prowadzącego zawody Radka Fryczkowskiego.
Dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili, że ta impreza mogła dojść do skutku i została sprawnie przeprowadzona.
Dziękujemy Krzysiowi Podsiadłemu za czas poświęcony, abyśmy mogli delektować się jego fajnymi fotkami.
Wolontariat - grupy i liderzy : Aneta Alberska &company ; PSP34 z Joasią Kaliszewską, PSP Kozłów z Dominiką Kamińską, grupa+55 z Tadeuszem Tymirskim, Duszpasterstwo Akademickie z Ewą Pawłowską. DZIĘKI!!!
Dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom - chociaż mogło być nas więcej.
Pomimo panujących obostrzeń, wielu dokonanych zmian organizacyjnych, ograniczonej liczbie wolontariuszy - impreza była udana. A, że nie wszystko wyszło idealnie- wiemy, wyciągniemy wnioski i postaramy się, aby było lepiej.
Do zobaczenia - 11Listopada na 8Biegu Niepodległości. Oby...

Dystans 21km,42km, Ultra 50km, Ultra70km

Opublikowany przez Krzysztofa Podsiadłego Sobota, 10 października 2020

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom