AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

KOMUNIKAT – Odwołanie Biegu Niepodległości

16 października on Aktualne, biegniepodleglosci  

KOMUNIKAT - ODWOŁANIE BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI.

Z przykrością informujemy o odwołaniu VIII Radomskiego Biegu Niepodległości. Jako jedni z niewielu Organizatorów zorganizowaliśmy w okresie pandemii w różnej formule, kilka imprez - Bieg Konstytucji, Półmaraton Radomskiego Czerwca'76, Diecezjalną Pielgrzymkę Biegową, Nocną Dyszkę, czy wreszcie przed kilkoma dniami Radomski Maraton Trzeźwości.
Niestety doszliśmy do wniosku, że dalej nie możemy w obecnej sytuacji podejmować się organizacji kolejnych imprez, bez względu na aktualnie obowiązujące obostrzenia sanitarne.
Przepraszamy wszystkich, zarówno osoby które wcześniej zgłosiły chęć startu, jak i te które taki zamiar miały. Zwrotu opłat startowych dokonamy w okresie 26-31.10. Nie przenosimy opłat na rok przyszły. Jeśli ktoś zechce pozostawić opłatę startową jako darowiznę na wsparcie naszej działalności statutowej powinien dokonać takiej deklaracji na mail biegiemradom@wp.pl z info "darowizna opłaty BN" w terminie do 25.10.

Kolejna informacja - zawieszamy przyjmowanie opłat startowych na Bieg Mikołajkowy. Decyzja, czy ten bieg się odbędzie zostanie ogłoszona na ok. 4 tyg. przed terminem biegu.

Tadeusz Kraska - prezes Stowarzyszenia "Biegiem Radom!"

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom