AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Pakiety WOŚP można odebrać już w sobotę!

26 stycznia on Aktualne, WOŚP  

WOŚP - WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Dajecie popalić. Jak poprzednio biadoliłem nad słabym tempem zapisów, tak przez ostanie dni idziecie jak burza!👏 SUPER🥰 Trochę więcej roboty, ale czego się nie robi dla Was i dla Orkiestry.
Wobec takiej frekwencji, dla rozładowania tłoku podjęliśmy decyzję o otwarciu punktu wydawania okazjonalnych pakietów w SOBOTĘ w g.10.00-16.00 - lokal SBR! ul.Traugutta 46/48. Gorąco namawiamy do odwiedzin właśnie w tym dniu. Radom i okolice - obowiązkowo! W niedzielę działamy w warunkach polowych i niewskazane będzie gromadzenie większej liczby osób w miejscu publicznym jakim jest park.
Warto również przypomnieć, szczególnie tym którzy nie czytają regulaminów - jest to Bieg Indywidualny. Nie ma potrzeby, wręcz odradzamy start punktualnie o g.15-tej - no chyba, że ruszamy na dłuuuugie bieganko. Startować możemy od g.- 15.00, a kończymy bieganie o g.19.00. Biegamy na krótkiej pętli, a więc start jednoczesny będzie dla wszystkich - szybkobiegaczy, piechurów, dzieci - niewygodny i niebezpieczny. Pakiety w parku wydawać będziemy od g.13.00 do g.18.00. Biegamy z chipami i po skończeniu swojego biegu zgłaszamy ten fakt na punkcie pomiaru czasu. Z chipem w ręku maszerujemy do wolontariusza po medal.
No, a potem herbatka i kiełbaska z bułeczką.
Mimo trudnego okresu, udało nam się uzyskać wsparcie sponsorskie i tak, są z nami -
TrendGlass - sponsor strategiczny; Karen - Producent torebek ; Grupa KK ; Piekarnia Czas na Chleb, Restauracja Teatralna; KŚT Łaźnia
Wolontariat - to jak zawsze na Biegu WOŚP - Jerzy Stobiecki i Zespół Szkół Samochodowych; Joanna Kaliszewska i młodzież PSP34 z rodzicami.
Wszystkim dziękujemy.
SIEMA 🙂

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom