AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Podsumowanie IV Biegu Tropem Wilczym

05 marca on Aktualne, tropemwilczym  

Kolejny bieg Tropem Wilczym już za nami. Piękna pogoda, niby jeszcze zimowa, ale już jakby delikatnie wiosenna sprawiła, że w niedzielne przedpołudnie na terenie Leśnego Ośrodka Edukacyjnego w Jedlni Letnisku pojawili się nie tylko biegacze, ale również kibice. Do wyboru w tym dniu były dwa biegi: symboliczny na dystansie 1963 metrów dla uczczenia pamięci o Żołnierzach Wyklętych, z których ostatni został zastrzelony właśnie w 1963 roku oraz bieg Tropem Wilczym na dystansie 10 km. O godzinie 12:30 przed głównym biegiem zawodnicy odśpiewali Hymn Polski, a po nim wybiegli na trasę, na której mieli do pokonania między innymi słynną Wielką Górę. W krótszym biegu wzięło udział 117 osób. Natomiast bieg 10 km ukończyło 357 zawodników, czyli o 50 osób więcej niż w roku ubiegłym.

Najszybszy w tym dniu okazał się Czarnecki Kamil, który pokonał tę niełatwą trasę w czasie 37:02. Tuż za nim na mecie zameldował się Osiński Rafał z czasem 37:05, a na trzecim miejscu bieg ukończył Lewocha Rafał, który uzyskał czas 37:22. Wśród kobiet najszybsze okazały się Płatos Ewelina – 47:23, Minda Ewa – 47:36 oraz Brogowicz-Stępniewska Agnieszka – 48:20.

Ten bieg to zasługa wielu osób, ale wszystkich trudno tutaj wymienić. Dlatego ślemy serdeczne podziękowania wszystkim, a w szczególności:
- Nadleśnictwu Radom i Leśnemu Ośrodkowi Edukacyjnemu w Jedlni Letnisku, które reprezentował Pan Hubert Ogar
- Firmie Deltamed Ratownictwo Medyczne oraz Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu za medyczne zabezpieczenie trasy
- Panu Arkadiuszowi Gradowskiemu z ekipą za zabezpieczanie trasy quadami
- wszystkim wolontariuszom, a szczególnie tym z PSP 34 z niezawodną Panią Joanną Kaliszewską
- wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom