AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Tropem Wilczym – zaprasza!

27 stycznia on Aktualne, tropemwilczym  

Niespełna miesiąc pozostało do kolejnego naszego biegu. Już 25-go lutego w pięknej scenerii Puszczy Kozienickiej pobiegniemy Tropem Wilczym – Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Jak z pewnością wielu z Was zauważyło wyprzedzamy o tydzień termin ogólnopolski. Zrobiliśmy tak z myślą o Was. Dwutygodniowa przerwa pozwoli bez uszczerbku dla Waszej biegowej formy wystartować zarówno w naszym biegu, jak i w organizowanych przez UKS Technik – Kazikach. Oba biegi mają ten sam dystans, ale diametralnie różne trasy – puszcza i centrum miasta.
Warto pobiec w obu. Przed zaatakowaniem życiówki na szybkiej trasie Kazików, aż się prosi zrobienie solidnego przetarcia na leśnej crossowej trasie.
Tempo zapisów wskazuje, że limit 320 zawodników – tyle mamy pakietów – zostanie niebawem osiągnięty . Po niespełna dwóch tygodniach mamy ponad połowę zgłoszeń.
A zatem nie ma co zwlekać – tym bardziej, że każdy najbliższy tydzień to kolejne 5 nagród w naszych losowaniach.
A ten tydzień przyniósł wygrane wybranym numerom z kombinacji – 25.02.10.1963 ( data + dystanse) = numery startowe 2; 10; 19; 25; 63.
Oto nazwiska szczęśliwców: 2 – Andrzej Banach; 10 - Krzysztof Nowakowski; 19 – Hanna Borkowska; 25 – Rafał Kramer; 63 – Aneta Tęcza.
Nagrody do odbioru z pakietami startowymi – GRATULUJEMY!

Komentarze
 • Anna Zaremba
  6 lat ago - Odpowiedz

  Dzieńdobry!
  Nie wiem dlaczego ale mam problemy z zapisem się na bieg wilczym tropem z Biegiwm Radom. Coś strona sportmaniacs słabo współpracuje z Mac. Przelałam pieniążki na konto naszego stowarzyszena za start. Napewno chcę biedz. Proszę o pomoc Panie Przezesie….please 🙂
  Pozdrawiam!
  Ania Zaremba

Napisz komentarz
 • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                      Biuro Radom