AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

Jubileusz Stowarzyszenia Biegiem Radom!

10 czerwca on Aktualne  

Jubileuszowe spotkanie już za nami, zaszczyciło nas swoją obecnością wiele ważnych osób, padło wiele ciepłych słów, była okazja do podsumowań, pochwalenia się osiągnięciami, w końcu do uhonorowania najlepszych i najaktywniejszych dyplomami, medalami i innymi wyróżnieniami.

Przes Tadeusz Kraska, podczas jubileuszowego spotkania stowarzyszenia otrzymał z rąk prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego medal Bene Merenti Civitas Radomiensis, czyli "Dobrze zasłużonemu – Społeczeństwo Radomia" - to najwyższe odznaczenie samorządowe Radomia.

Jako pierwszy głos zabrał Prezydent Radomia Radosław Witkowski mówiąc " - Promujecie Radom i radomską historię. Jeździcie i pokazujecie nasze miasto na całym świecie. Bierzecie udział w czynnym budowaniu historii miasta. To wyróżnienie podpisane przeze mnie jako prezydenta, ale ja wiem, że to jest podziękowanie od wszystkich mieszkańców Radomia za twoją pracę na rzecz naszego miasta, za to że potrafiłeś zaktywizować tylu wspaniałych pozytywnych ludzi do pracy na rzecz promocji rekreacji, wypoczynku, biegania, a przede wszystkim budowania pozytywnego wizerunku naszego miasta"

Z kolei Prezes Tadeusz Kraska mówił "Wydaje mi się, że działamy prężnie, że mamy się czym pochwalić, stąd ten jubileusz. Grupa cały czas się rozwija. Ciągle poszukujemy czegoś nowego. Jesteśmy chyba jedną z największych tego typu grup w kraju, o ile nie największą. Do tego grupą bardzo aktywną. Podejmujemy też działania pozabiegowe. Jesteśmy znani m.in. z wyjazdów grupowych na europejskie maratony zagraniczne. Dwukrotnie w ciągu roku pełnym autokarem potrafimy jechać w odległe miejsca, fajnie się bawić i promować miasto i stowarzyszenie. Jesteśmy dostrzegani w kraju i w Europie"

Dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom za liczne przybycie, za ich pracę i działanie na rzecz stowarzyszenia, liczymy na podobne zaangażowanie w przyszłości 🙂 a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, przypominająć że wszystkie także archiwalne zdjęcia, możecie znaleźć na naszej stronie w części "GALERIA"

Zapraszamy!

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom